phone

Sme tu, aby sme tvorili

Tvoríme pre Vás

toto je životný štýl - drevo, laser, sklo, umenie, papier, dekorácie 

NAŠE PRODUKTY - Laser


Technológia laseru je trochu zložitejšia, aby sa popisovala v takomto krátkom článku. Základ je, že CO2 laser, ktorý používame, využíva technológiu podobnú žiarivke a lúče sústreďuje do jedného, ktorý je sústavou špeciálnych zrkadiel a šošoviek dopravený k predmetu, ktorý sa týmto lúčom reže alebo gravíruje, inými slovami páli. V trubice, kde vznikajú lúče, vzniká aj teplo a preto sa táto trubica ochladzuje vodou. Z toho aj názov CO2 laser. CO2 laser sa používa na rezanie, gravírovanie či popisovanie rôznych materiálov, od papiera, cez textil, plast, drevo, sklo, kameň až po kov. Podľa maximálnej intenzity lúča sa potom hovorí o sile vo Wattoch a podľa toho sa potom dá pracovať s rôznymi materiálmi. Napríklad kov dokážu popisovať len silné lasery a plazma.

Náš laser je základný a slabší, no je plne postačujúci na naše potreby. Pracujeme zo sklom, kameňom, papierom, plastom a drevom. Režeme, popisujeme a gravírujeme. Vyrábame portréty, kľúčenky, menovky, dekoratívne či upomienkové predmety alebo plakety. Stačí nám napísať a my vám všetko vysvetlíme a vykalkulujeme ponuku šitú na mieru.

V neposlednej rade laserové výrobky a doplnky využívajú modelári pri stavbe miniatúr alebo krajiniek. Na túto časť sme hrdí a vieme sa pochváliť s úspechmi pre konkrétnych zákazníkov a ich konkrétne potreby.

Pozrite sa, aké materiály používame pri výrobe.

 

Najprv si vyberte kategóriu podľa typu materiálu, a potom produkt o aký máte záujem.

Drevo

Drevo je jedným zo základných materiálov v prírode, a tak isto aj u nás doma či v kancelárii, alebo na záhrade. Je našou neodeliteľnou súčasťou. Má mnoho podôb a je možné z neho vyrobiť takmer čokoľvek. Či sa jedná o preglejku alebo rezané drevo, nech sa páči.

Sklo

Sklo, pojem v stavebníctve, dekorácii, umení, ale hlavne v bežnom živote, poháre, flašky, okná. Čo by sme robili, keby nebolo skla? Nedokázali by sme sa pozerať z okna a priniesť domov obľúbené víno. Ak Vás sklo a jeho hra zo svetlom fascinuje, ste tu správne.

Papier

Papier. Bezpochyby jeden z najväčších objavov ľudstva. Papier už tisícročia sprevádza ľudskú kultúru v mnohých podobách. Od prvých papyrusov až po kartón, cez toaletný papier, až ku kníhtlačiarenskému či stavebnému katónu. Vstúpte do papierového sveta.

Plast

Plast, akýkoľvek, je náhrada hlavne za sklo. Je viacmenej nerozbitný a dokáže byť rovnako priehľadný. Ale je to aj náhrada za drevo či kov. Dokážeme z plastu, ktorý je ohybný a pružný neprekonateľné veci. Plast, a hlavne plexisklo, je materiálom 21. storočia.

Koža

Symbol luxusu a elegancie či prestíže alebo prepychu je bezpochyby koža. Materiál prírodný a v mnohých aspektoch neahraditeľný. Je príjemná na dotyk, savá a pružná, chladivá i hrejivá, prispôsobivá. V rôznych podobách ju užívame od nepamäti.

Kameň

Základným stavebným prvkom vesmíru je kameň. Kameň padá z oblohy, či po ňom chodíme, alebo na ňom sedíme. Z kameňom hádžeme, staváme z neho a nakoniec sa ním aj prikryjeme. Je príjemný, chladivý, ale aj luxusný, či drahý. Hlavne je ale krásny.

Oslovili ma vaše výrobky a rád by som si nechal nezáväzne spraviť cenovú ponuku.