phone

Sme tu, aby sme tvorili

Tvoríme pre Vás

Vaša reklama - naša starosť 

NAŠE PRODUKTY - PLOTER

Pieskovanie, Alebo aj tryskanie je technológia založená na opracovaní, obrusovaní materiálu abrazívom (sklo, piesok, plast, kov) vystreľovaným z pieskovacej pištole pod tlakom spolu so vzduchom. Vzduch z tlakovej nádoby prechádza pištoľou a strháva zo sebou zo zásobníka abrazívum, ktoré vo vysokej rýchlosti naráža na opracovávaný predmet a zanecháva na ňom stopu – obrus. Materiál, ktorý je obrusovaný, zostáva matný a čistý, zbavený hrdze, farby, neistoty. Abrazívum sa volí podľa typu opracovávaného predmetu. U nás používame zväčša korund, ktorý je vlastne umelý diamant a teda jeho tvrdosť na stupnici je vyše 9. Pieskujeme hlavne rôzne reklamné a pamätné predmety, ale aj drobné predmety na požiadanie. Za každým vypieskovaným predmetom alebo logom sa schováva niekoľko hodín prípravy vzoru v počítači, plotrovanie šablóny, chystanie predmetu, až po konečné pieskovanie a výsledný produkt. Neviete sa rozhodnúť, čo darovať k jubileu, svadbe, sviatku alebo len tak. Ponúkame vám možnosť výroby reklamných a darčekových predmetov. Firemné logá, ceduľky, plakety, tabuľky, poďakovanie pre zákazníkov, odberateľov, dodávateľov. Blahoželanie k významnému jubileu, ako napríklad 50-tka, narodenie členy rodiny, či darček k meninám, alebo len tak z lásky. Na žiadnej svadbe sa nedá zaobísť bez dekorov na fľaškách či pohároch. Pieskujeme na kovové, zväčša antikorové povrchy ako hrnčeky, termohrnčeky, termosky, ploskačky, štamprlíky. Na sklo, poháre, šálky, fľašky – prázdne aj plné. Áno, aj plné fľaše sa dajú pieskovať. Ak máte záujem o nejaký bežne predávaný produkt vo fľaši, stačí napísať a my ho kúpime, odstránime etiketu a vypieskujeme vami požadovaný vzor. Následne zabalíme a odošleme. Prípadne nám materiál na pieskovanie dodáte vy, osobne alebo poštou.

Pozrite sa, aké produkty Vyrábame. 


Samolepka kamkoľvek


Samolepky rôznych farieb.. Možnosť reflexnej, zrkadlovej alebo len obyčajnej farebnej fólie. Možnosť výroby obrázku alebo nápisu podľa požiadavky.
Nosič je plastová fólia.

CENA s materiálom a grafickým návrhom
0,05 € - 1cm2
Podľa náročnosti a rozmeru

 

Pieskovanie drobných predmetov.

Samolepky rôznych farieb.. Možnosť reflexnej, zrkadlovej alebo len obyčajnej farebnej fólie. Možnosť výroby obrázku alebo nápisu podľa požiadavky.
Nosič je plastová fólia.

CENA s materiálom bez grafického návrhu
0,05 € - 1cm2
Podľa náročnosti a rozmeru
 

Oslovili ma vaše výrobky a rád by som si nechal nezáväzne spraviť cenovú ponuku.