phone

PIESKOVANÍM 

Reprezentatívne predmety alebo len radosť z darčeku.
Na to sme to pre vás.

NAŠE PRODUKTY - Pieskovanie


Alebo aj tryskanie je technológia založená na opracovaní, obrusovaní materiálu abrazívom (sklo, piesok, plast, kov) vystreľovaným z pieskovacej pištole pod tlakom spolu so vzduchom. Vzduch z tlakovej nádoby prechádza pištoľou a strháva zo sebou zo zásobníka abrazívum, ktoré vo vysokej rýchlosti naráža na opracovávaný predmet a zanecháva na ňom stopu – obrus. Materiál, ktorý je obrusovaný, zostáva matný a čistý, zbavený hrdze, farby, neistoty. Abrazívum sa volí podľa typu opracovávaného predmetu. U nás používame zväčša korund, ktorý je vlastne umelý diamant a teda jeho tvrdosť na stupnici je vyše 9. Pieskujeme hlavne rôzne reklamné a pamätné predmety, ale aj drobné predmety na požiadanie. Za každým vypieskovaným predmetom alebo logom sa schováva niekoľko hodín prípravy vzoru v počítači, plotrovanie šablóny, chystanie predmetu, až po konečné pieskovanie a výsledný produkt.

Neviete sa rozhodnúť, čo darovať k jubileu, svadbe, sviatku alebo len tak. Ponúkame vám možnosť výroby reklamných a darčekových predmetov. Firemné logá, ceduľky, plakety, tabuľky, poďakovanie pre zákazníkov, odberateľov, dodávateľov. Blahoželanie k významnému jubileu, ako napríklad 50-tka, narodenie členy rodiny, či darček k meninám, alebo len tak z lásky. Na žiadnej svadbe sa nedá zaobísť bez dekorov na fľaškách či pohároch. Pieskujeme na kovové, zväčša antikorové povrchy ako hrnčeky, termohrnčeky, termosky, ploskačky, štamprlíky. Na sklo, poháre, šálky, fľašky – prázdne aj plné. Áno, aj plné fľaše sa dajú pieskovať. Ak máte záujem o nejaký bežne predávaný produkt vo fľaši, stačí napísať a my ho kúpime, odstránime etiketu a vypieskujeme vami požadovaný vzor. Následne zabalíme a odošleme. Prípadne nám materiál na pieskovanie dodáte vy, osobne alebo poštou.

Pozrite sa, aké materiály používame pri výrobe.

 

Najprv si vyberte kategóriu podľa typu materiálu, a potom produkt, o aký máte záujem.

Sklo

Sklo, pojem v stavebníctve, dekorácii, umení, ale hlavne v bežnom živote, poháre, flašky, okná. Čo by sme robili, keby nebolo skla? Nedokázali by sme sa pozerať z okna a priniesť domov obľúbené víno. Ak Vás sklo a jeho hra zo svetlom fascinuje, ste tu správne.

Kameň

Základným stavebným prvkom vesmíru je kameň. Kameň padá z oblohy, či po ňom chodíme, alebo na ňom sedíme. Z kameňom hádžeme, staváme z neho a nakoniec sa ním aj prikryjeme. Je príjemný, chladivý, ale aj luxusný, či drahý. Hlavne je ale krásny.

Kov

Kov ako taký je falexibilný, opracovateľný a tvarovateľný. Poddajný, ale pevný, pružný, ale ohybný. Tieto vlastnosti mu dávajú nenahraditeľnú rolu v priemysle, ale aj každodennom živote. Bez kovu by sme ťažko dokazali fungovať tak ako fungujeme.

Oslovili ma vaše výrobky a rád by som si nechal nezáväzne spraviť cenovú ponuku.