3D tlačiareň

3D-TLAČ 

Model vytvorený pomocou vytvrdzovania vrstiev materiálu ako napríklad plast.

NAŠE PRODUKTY - 3D-Tlač


V dnešnej dobe je fenomén 3D tlače rozšírený natoľko, že sa používa bežne v domacnostiach a modelarine. Samozrejme klasické domáce tlačiarne nedosahujú kvalitu tlače profesionálnych firemných tlačiarní, ale dosť sa k nim približujú. 

Čo je to vlastne 3D tlač? Je to proces, pri ktorom sa z digitálnej predlohy, ktorú ste stiahli niekde na internete alebo sami nakreslili (všetky naše výrobky sú nami kreslené), vytvára fyzický 3D model. Medzi týmito dvoma štádiami ale ešte existuje takzvané slicovanie v programe označovanom ako slicer, ktorý model nakrája ako cibuľu na plátky a povie tlačiarni pomocou výstupného súboru G-Code, ako má tlačiareň postupovať.

Je hneď niekoľko spôsobov 3D tlače, a to nielen podľa pohybu tlačiarne, ale aj podľa spôsobu, akým vytvára model. Pozrime sa na niekoľko základných typov, tlačiarní podľa materiálu.

My vlastníme tlačiareň tipu FFF Karteziánskeho štýlu s pevnou hlavou a tlačovým objemom 220x220x220mm.

Do našej firmy sme zakúpili 3D tlačiareň nie len preto, že by sme vám radi vytlačili predmety, ktoré potrebujete, ale aj preto, aby sme tlačili doplnky k modelom a aj samotné modely pre vás, našich verných zákazníkov, a rozšírili tak ponuku nášho E-Shopu.

Na tvorbe doplnkov už pracujeme a to v mierkach 1:120, 87, 72, 43, 32, 25. Na požiadanie však spravíme akúkoľvek veľkosť akú si poviete a vieme vám vyrobiť mnoho doplnkov podľa vašich predstáv.

Momentálne plánujeme kúpu SLA tlačiarne, aby sme vám priniesli ešte väčšiu radosť z doplnkov a hlavne modelov vyrobených pre vás. 

Neviete sa rozhodnúť, čo darovať k jubileu, svadbe, sviatku alebo len tak. Ponúkame vám možnosť výroby reklamných a darčekových predmetov. Firemné logá, ceduľky, plakety, tabuľky, poďakovanie pre zákazníkov, odberateľov, dodávateľov. Blahoželanie k významnému jubileu, ako napríklad 50-tka, narodenie člena rodiny, či darček k meninám, alebo len tak z lásky. 

Viac o 3d Tlači aj na našom BLOGU

Pozrite sa, Čo vyrábame.


Najprv si vyberte kategóriu podľa typu a potom produkt, o aký máte záujem.

Dekorácie

Dekorácie, bytové doplnky, diely a hračky

Doplnky

Modelárske doplnky